Medewerker Frontoffice Burgerzaken - Klant Contact Centrum

Ben jij allround inzetbaar op het KCC en de Frontoffice Burgerzaken. En ben je op zoek naar een afwisselende baan in een betrokken en dynamisch team die elke dag de inwoner zo goed mogelijk van dienst wil zijn? Houd je van aanpakken, ben je gedreven en klantgericht? Lees dan verder!

Gemeente Beverwijk zoekt een medewerker Frontoffice Burgerzaken - Klant Contact Centrum

voor 32-36 uur per week

Beverwijk. Stad van aanpakkers en doordouwers. Van doe maar gewoon. Van dadendrang en praktische oplossingen op de vierkante meter. Een stad ook met grote opgaven, grootstedelijke ontwikkelingen en buitengewone problematiek. Dat is het decor waar wij als gemeentelijke organisatie in acteren. Samen met de inwoners en ondernemers pakken wij de kansen, zoeken naar dwarsverbindingen en bundelen we de energie.

Wat ga je doen?

Als frontoffice medewerker KCC ben je afwisselend werkzaam aan de balie en in het callcenter. Je houdt je bezig met de afhandeling van eerstelijns (aan)vragen op het gebied van Burgerzaken zoals aanvragen reisdocumenten en rijbewijzen in de Frontoffice, (parkeer)vergunningen en vragen en meldingen over de openbare ruimte. Tevens handel je binnen het callcenter alle telefonische verzoeken en meldingen af en maak je indien nodig afspraken voor onze inwoners of ondernemers. Je geeft informatie en advies en zo nodig verwijs je door naar andere instanties. In deze functie zijn volop mogelijkheden om je te ontwikkelen.

Jouw talenten

Je bent klant-, servicegericht en communicatief zeer vaardig, zowel mondeling als schriftelijk. Je herkent snel de essentie van de vraag en je kunt goed luisteren, samenvatten en doorvragen. Vanzelfsprekend ben je uiterst accuraat, ook onder druk. Je bent digitaal vaardig. Maar bovenal ben je een teamspeler. Je bent in staat om feedback te geven en te ontvangen en vindt het leuk om jezelf te blijven ontwikkelen.

Om succesvol te zijn in deze functie beschik je daarnaast over een afgeronde opleiding op mbo niveau 4 én heb je relevante ervaring als medewerker KCC en frontoffice medewerker. Je bent flexibel inzetbaar, ook tijdens de avondopenstelling op donderdag.

Wij bieden jou:

  • Een interessante functie voor 32-36 uur per week;
  • Een salaris tussen €2.255,- en €3.301- (schaal 7) bruto bij een 36-urige werkweek;
  • Bovenop je salaris 17,05% individueel keuzebudget, een telefoon, Chromebook én een ABP pensioen;
  • Toegang tot onze Beverwijk Academy waar je kunt leren en jezelf verder kunt ontwikkelen.

Je maakt onderdeel uit van team Publieke Dienstverlening. Dit team is verantwoordelijk voor de behandeling van het binnenkomend klantverkeer via telefoon, balie, internet en post. Ook zorgen zij voor de behandeling van complexe aanvragen op het gebied van bevolking en burgerlijke stand/burgerzaken. Daarbij streven zij ernaar onze dienstverlening continu te verbeteren. In onze dienstverlening staat de klant centraal. Ons team is volop in ontwikkeling en aan de slag met innovatie en digitalisering. Het is een team die hard werkt, voor elkaar klaar staat en bevlogen is om de dienstverlening elke dag weer een stukje mooier te maken. Kom jij ons team versterken?

Mijn stad, jouw werk?

Herken jij jezelf in dit profiel en is je interesse gewekt? Reageer dan door jouw motivatiebrief en cv te sturen ter attentie van Helma de Boer, Teammanager Publieke Dienstverlening, via de sollicitatiebutton. Interne kandidaten krijgen bij gelijke geschiktheid voorrang. Wacht niet te lang met solliciteren. Zodra wij de functie vervuld hebben, sluiten wij de werving.

Eerst op een informele en vrijblijvende wijze meer te weten komen? Neem contact op met Marion Geskus, coördinator KCC & Frontoffice Burgerzaken. Je kunt haar bellen, maar je bent ook van harte welkom voor een (digitaal) kopje koffie of thee. Marion is bereikbaar via 0251 256 256 of m.geskus@beverwijk.nl

Met vragen over de procedure kun je bellen met Eline Knevel, ook bereikbaar via 0251 256 256.

Vragen over werken voor Beverwijk?

Neem contact met ons op via 0251 – 256 256

Maak kennis met ons